Apartament Trikala Alex House

Główne udogodnienia

  • 74 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Lokalizacja

    Trikala Castle leży w ciągu prawie 10 min jazdy od 1-pokojowego Apartament Trikala Alex House, a Muzeum kolekcji archeologicznej z Trikki jest w nie więcej niż 1 km.

    Matsopoulou Mill znajduje się 15 min drogi samochodem od apartamentu o powierzchni 74 m².

    Apartament dysponuje patio, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Dla większej wygody w Apartament Trikala Alex House dostępne są oddzielna toaleta. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

    Obiekt oferuje gościom pełnowymiarową kuchnię z lodówką, tosterem i piekarnikiem.

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencji00003392150

    Opcje pokoi w Apartament Trikala Alex House

    Apartament dysponuje patio, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. Dla większej wygody w Apartament Trikala Alex House dostępne są oddzielna toaleta. Znajdziesz tu również suszarkę do włosów i ręczniki.

    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartament Trikala Alex House Pokój zdjęcie Apartament Trikala Alex House Kuchnia zdjęcie Apartament Trikala Alex House Toalety zdjęcie Apartament Trikala Alex House Wnętrze zdjęcie Apartament Trikala Alex House Zlewozmywaki zdjęcie Apartament Trikala Alex House Pokój zdjęcie Apartament Trikala Alex House Toalety zdjęcie Apartament Trikala Alex House Udogodnienia zdjęcie Apartament Trikala Alex House Wyposażenia zdjęcie Apartament Trikala Alex House Pokój zdjęcie
    Apartament z 1 sypialnią

    Wielkość: 74 m²

    Typ łóżka: Łóżko King Size

    Więcej informacji +

    Lokalizacja Apartament Trikala Alex House

    Zabytki
    Dobre restauracje
    Dojazd

    Opinie gości o Apartament Trikala Alex House

    Na tej stronie znajdziesz zweryfikowane opinie, które opublikowali nasi użytkownicy

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.

    Recenzja nie została wysłana.

    Proszę, spróbuj ponownie.

    Popularne hotele w Grecja

    Często Zadawane Pytania

    • Czy 3-gwiazdkowy hotel Apartament Trikala Alex House jest przyjazny zwierzętom?
      3-gwiazdkowy hotel Apartament Trikala Alex House umożliwia gościom pobyt ze zwierzętami.
    Dziękujemy za subskrypcję
    Waluta
    • USD Dolar amerykański
    • EUR Euro
    • GBP Funt szterling
    • AUD Dolar australijski
    • CAD Dolar kanadyjski
    • BRL Real brazylijski
    • CNY Juan chiński
    • CZK Korona czeska
    • DKK Korona duńska
    • HKD Dolar hongkoński
    • ILS Nowy szekel izraelski
    • JPY Jen japoński
    • MYR Ringgit malezyjski
    • NZD Dolar nowozelandzki
    • NOK Korona norweska
    • PLN Złoty polski
    • RON Lej rumuński
    • RUB Rubel rosyjski
    • SAR Rial saudyjski
    • SGD Dolar singapurski
    • ZAR Rand RPA
    • KRW Won południowokoreański
    • SEK Korona szwedzka
    • CHF Frank szwajcarski
    • TRY Lira turecka
    • UAH Hrywna ukraińska
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Bat tajlandzki
    Wybierz język
    Sprawdź najlepsze dostępne ceny
    Wprowadź daty, aby zobaczyć ceny
    Dzień przyjazdu
    Dzień wyjazdu
    Goście
    2 goście

    Dorośli:

    2

    Dzieci:

    0
    Apartament Trikala Alex House